MENU

Animacja Kwiatki

Prosty, kolejny już projekt przygotowany dla drukarni. Świetnie się bawiłem podczas tworzenia tego projektu. Również wiele nowych rzeczy się nauczyłem przy tym zleceniu. Jest to dość czasochłonny projekt lecz z efektów jeszcze jestem zadowolony 😛 Animacja przygotowana pod zewnętrzny telebim Led podczas zmiany ogólnego wizerunku graficznego firmy.
Read More ›

Animacja Kameleon

Projekt animacji wykonany w ramach autopromocji. Przygotowany specjalnie pod zewnętrzny telebim led. Projekt miał na celu podkreślić zmieniający się motyw przewodni drukarni oraz oswoić klienta z wykorzystywanymi w tamtym roku motywami kolorowych zwierzątek origami.  Kompresja za pomocą kodeka h264 pozwoliła na znaczące zmniejszenie wagi pliku co ma duży wpływ na poprawne funkcjonowanie telebimu.
Read More ›

Szkoła Rocka – Telebim

Tym razem chciałbym pochwalić się jednym z projektów dla Szkoły Rocka. Jest to krótka forma zawierająca wykonaną przeze mnie animację logo, krótki montaż materiałów wideo oraz ogólną animację całości tak by efekt końcowy był dynamiczny. Projekt wykonany na zewnętrzny telebim reklamowy. Kompresja za pomocą kodeka h264 pozwoliła na znaczące zmniejszenie wagi pliku co ma duży wpływ na poprawne funkcjonowanie telebimu.
Read More ›

25-lecie istnienia drukarni – Grupa KK

Animacja wykonana na 25-lecie powstania drukarni. Prosty oraz wymowny projekt wykonany na telebim zawiera w sobie fuzję elementów 2D animowanych w przestrzeni 3D. Prosty przekaz oraz żywa kolorystyka sprawiają, że obok tej animacji nie da się przejść obojętnie. Wyświetlana na ogromnym telebimie świetlnym sprawia, że kolory umieszczone na dość neutralnym tle dodatkowo potęgują odbiór tegoż projektu. Całość skompresowana kodekiem h.264 sprawia, że projekt zajmuje minimalną ilość miejsca na dysku.
Read More ›

Tango CMG

Prezentuję projekt jednej z trzech części animacji na telebim reklamowy dla szkoły tańca CMG. Dla tego projektu klient miał dość sprecyzowane wyobrażenie tego jak powinien prezentować się efekt końcowy. Kompresja za pomocą kodeka h264 pozwoliła na znaczące zmniejszenie wagi pliku co ma duży wpływ na poprawne funkcjonowanie telebimu.
Read More ›

Animacja Grupa KK – kółka

Animacja na telebim promująca drukarnię zajmującą się przede wszystkim poligrafią ale z otwartym podejściem do innych aspektów dziedzin wizualnych. Działanie na płaszczyźnie grafiki cyfrowej, poligrafii oraz reklamy pozwala na wszechstronną obsługę klienta.
Read More ›

Rektrutacja 2019

Pragnął bym zaprezentować jedną z wielu animacji, które miałem przyjemność wykonać dla Radomskiej Szkoły Rocka. W tym przypadku jest to prosta, oraz krótka animacja wykorzystująca typografię, ciekawe przejścia oraz prostą animację logo. Projekt wykonany na zewnętrzny telebim reklamowy. Kompresja za pomocą kodeka h264 pozwoliła na znaczące zmniejszenie wagi pliku co ma duży wpływ na poprawne funkcjonowanie telebimu.
Read More ›